Metalli 008

Toimikunta 2016

 

Puheenjohtaja, kirjeenvaihtaja, toimintajaoston jäsen nuorisovastaava, työmarkkinatiedottaja ja toimikunnan jäsen
Lauri Kalanti
Annanpolku 1 A 7
08700 Lohja
Gsm: 050 3498770
lauritaalla@gmail.com
Mecra Tekniikka Oy

 

Sihteeri, nais- ja tasa-arvovastaava, toimikunnan jäsen
Minna Forsman
Gsm: 0451342615
minna.forsman@enics.com
Enics Finland Oy

 

Varapuheenjohtaja, kotisivuvastaava ja toimintajaoston jäsen
Jouni Linden
Kiveläntie 4 C 17
08700 LOHJA
GSM: 050 340 4233
jounilinden@hotmail.com
Constructor Finland Oy

 

Taloudenhoitaja / varasihteeri / Veteraanivastaava / Työjaoston ja Toimikunnan Jäsen
Kari Hämäläinen
Suurlohjankatu 29 B 13
08100 LOHJA
GSM: 040 580 0756
kari.a.hamalainen@gmail.com
Eläkeläinen

 

Vapaa-ajanvastaava, toimikunnan jäsen
Seija Järvinen
040-7094657
seija.a.jarvinen@gmail.com
Enics Finland Oy

 

Varasihteeri ja toimikunnan Jäsen
Jukka Peippo
Kangastie 25
08500 LOHJA AS.
GSM: 0440 383343
TYÖ: 019 360 6271
jukka.peippo@luukku.com
Valon Kone Oy

 

Kansainvälistenasioiden vastaava ja toimikunnan Jäsen
Kari Karjalainen
Metsolankatu 13
GSM: 040 7087404
karhu.benis@netti.fi
Mamec Oy

 

Toimikunnan jäsen
Lauri Kaukojärvi
Länsi-Louhenkatu 28 as. 1
08100 Lohja.
GSM: 0400 656450
kaukojarvi@hotmail.fi

 

Opintosihteeri ja toimikunnan jäsen
Hermanni Åhman
Gsm: 044 3287115
hermanni.ahman@gmail.com
Valon Kone Oy

 

Toimikunnan jäsen
Kai Hyvärinen kai.hyvarinen@enics.com
Enics Finland Oy

 

Toimikunnan jäsen
Mervi Ståhlstedt
puh. 050-3860020
mervi.irmeli@hotmail.com
Enics Finland Oy

  
 

Toimikunnan jäsen
Tomi Wallin
wallin.tomi@gmail.com
Hyrles Oy

  
 

Toimikunnan varajäsen
Mika Lindevall mika.lindevall@hotmail.com
Seramec Oy

 

Toimikunnan varajäsen
Peter Gerkman pcg@suomi24.fi

 

Toimikunnan varajäsen
Jani Sainio

GSM: 050 4531662
jsa9@hotmail.com
Maint Partner Oy

 

Toimikunnan jäsen
Toni Korhonen
Gsm: 050-4311267
toni84.korhonen@gmail.com
Mamec Oy

 

Toimikunnan varajäsen
Kimmo Karjalainen
GSM: 040 5563781
kiluk.arjalainen@gmail.com
Hyrles Oy

 

Toimikunnan varajäsen
Kaj Lehtinen
lehtisetkoti@gmail.com
Eläkeläinen

 

Toimikunnan varajäsen
Tero Roni
Gsm: 040 5457997
tero.roni@saunalahti.fi
Varamiespalvelu

 

Toimikunnan varajäsen
Mikko Leivo
mikko.j.leivo@gmail.com
Enics Oy

 

Toimikunnan varajäsen
Jari Uusimaa
Gsm: 040 7471238
jariuusimaa@gmail.com
Mecra Tekniikka Oy

 

Toimikunnan varajäsen
Hannu Nykänen
timber490@luukku.com

 

Toimikunnan varajäsen
Mikko Vainio
vainuttaja@hotmail.com
Mamec Oy

Lohjan Metallityöväen ao. 8 Ry
Tehtaankatu 9
08100 Lohja
Kotisivu: www.metalli8.net

Toimntasuunnitelma

Tapahtumia